2020
Kajak-Kenu Magyar bajnokságokon elért Csepeli eredmények (1-3 helyezettek)
Maraton Magyar Bajnokság - Győr, 2020.10.03 - 10.04
C1 Férfi Masters 10 km 60-64 Döntő I.
1. Pataki András (1958)
C1 Férfi Masters 10 km 45-49 Döntő I.
3. Kéry Attila (1973)
K1 Férfi Masters 10 km 75-79 Döntő I.
1. Dr. Jólesz József (1945)
C2 Férfi Masters 10 km 60-64 Döntő I.
1. Benyó Pál (1959), Pataki András (1958)
PC2 Női Gyermek U10-U12 5 km Döntő I.
2. Kirs Alma (2008), Bita Boglárka (2008)
C2 Női Serdülő U15-U16 10 km Döntő I.
2. Szkárosi Szabina (2005), Tóka Dóra (2005)
3. Kuti Kata Borbála (2004), Szkárosi Laura (2004)
Masters Magyar Bajnokság, Balogh Anikó Emlékverseny - Szolnok, 2020.09.05 - 09.06
C1 Férfi Masters 10 km 60-64 Döntő I.
1. Pataki András (1958)
C1 Férfi Masters 10 km 45-49 Döntő I.
3. Kéry Attila (1973)
K1 Férfi Masters 10 km 75-79 Döntő I.
1. Dr. Jólesz József (1945)
C2 Férfi Masters 10 km 60-64 Döntő I.
1. Benyó Pál (1959), Pataki András (1958)
Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny - Sukoró, 2020.09.12 - 09.13
MK1 Női Gyermek U12 4x200 m váltó Döntő I.
2. Kleizer Dorottya (2008), Kocsis Katalin (2008), Szabó Zsanett Szabina (2009), Lengyel Lili Nelli (2009)
MC1 Vegyes Gyermek U10-U12 4X200 m Váltó Döntő II.
2. Maricza György (2008), Pohner Ádám (2009), Hernádi Levente (2009), Ferencz Máté (2008)
TC4 Vegyes Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
2. Budai Barnabás (2008), Ferencz Máté (2008), Hernádi Levente (2009), Pohner Ádám (2009)
PC2 Női Gyermek U10-U12 2000 m Döntő I.
2. Kirs Alma (2008), Bita Boglárka (2008)
C1 Férfi Kölyök U13-U14. 2000m
1. Pánovics Kornél (2007)
MK2 Női Gyermek U12 2000 m Döntő I.
3. Kleizer Dorottya (2008), Lengyel Lili Nelli (2009)
Serdülő, Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság - Szolnok, 2020.08.27 - 08.30
C1 Férfi Serdülő U15-U16. 2000m
3. Kuti Kata Borbála (2004)
C4 Férfi Ifjúsági U17-U18. 500m
3. Tihanyi Levente (2003), Nemes-Nagy Benedek Sándor (2004), Györfi Zsombor (2003), Beck Botond (2003)
C4 Férfi Ifjúsági U17-U18.
2. Tihanyi Levente (2003), Sztipánkovich Tódor Bálint (2004), Györfi Zsombor (2003), Beck Botond (2003)
C1 Női Ifjúsági U17-U18 1000 m
3. Pál Fruzsina Nóra (2003)
C2 Női Ifjúsági U17 200 m
3. Pál Fruzsina Nóra (2003), Tóka Dóra (2005)
C1 Férfi Serdülő U16. 200m
3. Nemes-Nagy Benedek Sándor (2004)