A Csepeli Kajak-Kenu Egyesület Hírei

2022

2022.06.26 Fadd-Dombori Magyar Kupa döntő!

U12-es Pc4-esünk egy gyönyörű 3.hellyel kvalifikálta magát a 08.31.-09.04. között Szegeden megrendezésre kerülő Ifjúsági és U23-as Világbajnokság U12 PC4 500m-es betétfutamába. A Fodor Zsófia, Fürdős Enikő, Lantos Benjamin csepeli hármas az UTE-s Kaltenecker Ákossal kiegészülve indul majd a nemzetközi versenyen.

290355331 2896569017154967 2468269324968103878 n

2022.02.12 Héraklész fizikai felmérő, Dunavarsány
Ma a Héraklész fizikai felmérőn vettek részt legfiatalabb sportolóink Dunavarsányban. Gratulálunk a szép eredményekhez!
273751875 10219819420947268 9017611460140923066 n

273499768 5099122056775442 73183144081542434 n
273409342 5099121936775454 5901357183602112218 n

273671200 5099121820108799 8750716469758742793 n

2021

2021.12.31 - B.U.É.K. - Vízre szálltunk

Vízre szállt a Berci és a Dani csapat. Egy rövid evezéssel majd koccintással zártuk az évet. Ezzel kívánunk mindenkinek Boldog új esztendőt! Hajrá Csepel! B.U.É.K.

TOVÁBBI KÉPEK

270836880 2742440055901198 8667841839010709396 n

270823517 2742439572567913 6261651119766527458 n

2021.10.02 Csepel Csőhíd Kupa
A hétvégén, szombaton rendeztük meg a Csőhíd kupát, regionális Kajak-Kenu versenyt.
Szép számmal jelentek meg versenyzők, az ország minden területéről, még Tiszaújvárosból is érkeztek hozzánk. Végül ők is vihették haza a "Csőhíd" kupát, mint az éremtábla győztesei.
Gratulálunk minden résztvevő versenyzőnek, egyesületnek.
20211002 105341

EREDMÉNYEK

ÉLETKÉPEK A VERSENYRŐL

VERSENYMŰSOR

2021.08.05-08.08 Serdülő, Ifjúsági, U23-as Országos Bajnokság, Szeged

A Gyermek, kölyök magyar bajnokság után a hétvégén a Serdülő, ifi, U23 magyar bajnokságot rendezték Szegeden a Maty éren. Gratulálunk sportolóinknak a szép eredményekhez!

Az eredmények és a versenyen készült képek itt találhatók:

VERSENY EREDMÉNYEK

2021. május 30. - Egykori Csepeles versenyzőnk, Rátkai János 70 éves

Rátkai János, egykori cseples kajakos 70 évesen is aktív életet él, kitartására a versenysport hagyatékaként gondol. Az 1972-es müncheni olimpián Deme Józseffel ezüstérmet szereztek K2 1000 méteren, egy évvel később pedig a tamperei világbajnokságon aranyat ugyanebben a versenyszámban.